Leave Your Message
010203

БРЕНД
ПРЕДНОСТИ

Нудиме услуга за истражување и развој, прецизно производство, меѓународна трговија и алат за дупчење, додека сега растеме како лидер во глобалната индустрија на алатки за кршење карпи.

Добредојдовте во градежната машина Тијанџин Гранд

Tianjin Grand Construction Machinery Technology Co., Ltd., длабоко ангажиран во алати за кршење карпи повеќе од 20 години.

предност
За нас

ПРЕТПРИЈАТИЕ
ВОВЕД

Нашето седиште се наоѓа во градот Тијанџин, кој е град на општините директно под кинеската централна влада. Градот Тијанџин има аеродром и пристаниште, што исто така е прекрасен модерен град. Нашиот производствен центар се наоѓа во градот Qianjiang, провинцијата Хубеи. Нашите модерни производни линии имаат центар за обработка на CNC и CNC струг, со модерно ниво на управување и производствена способност. Производствениот центар поседува повеќе од 290 вработени (13,8% од нив се инженери).

Гледај Повеќе
за нас

ОСНОВНИ ПРОИЗВОДИ

Нашиот тековен развој е да обезбедиме разновидни ротирачки апаратури за дупчење со ролери, триконски дупчалки, PDC битови, HDD reamer итн.

010203040506070809101112

случај

Tianjin Granda Machinery Technology Co., Ltd. спроведе истражување за технологија за инженерско истражување за да се придвижи кон идниот меѓународен пазар.

ВестиВести

Имаме воспоставено и одржуваме долгорочни контакти со индустриските елити ширум светот.

Гледај Повеќе
Сакате да разберете повеќе
Добивајте ажурирања и понуди од Tonze