Leave Your Message

TIANJIN GRAND CONSTRUCTION MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD., ДЛАБОКО АНГОВИРАН ВО АЛАТКИ ЗА КРШЕЊЕ НА КАРПИ ПОВЕЌЕ ОД 20 ГОДИНИ.

за-имг
Нудиме услуга за истражување и развој, прецизно производство, меѓународна трговија и алат за дупчење, додека сега растеме како лидер во глобалната индустрија на алатки за кршење карпи.

Нашето седиште се наоѓа во градот Тијанџин, кој е град на општините директно под кинеската централна влада. Градот Тијанџин има аеродром и пристаниште, што е исто така прекрасен модерен град. Нашиот производствен центар се наоѓа во градот Qianjiang, провинцијата Хубеи. Нашите модерни производни линии имаат центар за обработка на CNC и CNC струг, со модерно ниво на управување и производствена способност. Производствениот центар поседува повеќе од 290 вработени (13,8% од нив се инженери).

Наша предност

 • Мисија на компанијата

  Мисија на компанијата

  Ние обезбедуваме алатки за дупчење со висок квалитет и најдобри перформанси по цена на компаниите за дупчење за да го направат нивното производство побезбедно и поефикасно.

 • Визија на компанијата

  Визија на компанијата

  Нашата цел е да го направиме најпрофесионалниот и најпромислен снабдувач на алатки за дупчење и полиња за тестирање на површината на бунарите.

 • Водејќи од науката

  Водечки од науката и технологијата за да се направи квалитет како дијаманти.

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

API 6D, API 6A, API16C, ISO9001 (Ако ви требаат нашите сертификати, ве молиме контактирајте)

API 16C-20246c4
API 6D-2024b9j
AAA)2024 xdw
Лиценца за радијациона безбедност -2025vq1
ISO 9001 (20234xz
Сертификација за корпоративен кредит 19 јули 2024 година i9b
жангсу (8) ф23
жангсу (7) qh0
жангсу (6) 8м
zhanghsu (5)78w
жангсу (4)зун
жангсу (1) стр
жангсу (3)374
жангсу (2) т6т
API 6A-20243ne
010203040506070809101112131415
Што правиме
01

Што правиме

Нашите производи покриваат полиња на тунелски штит, ископување на рударството, дупчење со ротирачко сечење, дупчење водич без ровови, бит за геотермално инженерство, дупчење и производство на нафта, инженерство на машински купови и така натаму. Инсистираме на комбинирање на развојот на производите и пазарот, а дизајнираме и произведуваме производи кои ги задоволуваат персонализираните барања на клиентите според нивните потреби, за да можеме да го обезбедиме најдоброто решение и да ги намалиме сеопфатните трошоци за активност на корисниците со производи со висок квалитет и професионални услуги. Имаме воспоставено комплетна домашна и меѓународна продажна мрежа, а нашите производи се извезуваат во САД, Јужна Африка, Бразил, Иран, Малезија итн. преку различни канали.

Имаме воспоставено и одржуваме долгорочни контакти со индустриските елити ширум светот.