Leave Your Message
010203

MARKA
PËRPARËSITË

Ne po ofrojmë shërbimin e zgjidhjes së R&D, prodhim preciz, tregti ndërkombëtare dhe mjete shpimi, ndërsa tani po rritemi si një lider në industrinë globale të mjeteve për thyerjen e gurëve.

Mirë se vini në Makineri Ndërtimi Tianjin Grand

Tianjin Grand Construction Machinery Technology Co., Ltd., e angazhuar thellësisht në veglat e thyerjes së shkëmbinjve për më shumë se 20 vjet.

avantazh
Rreth Nesh

NDËRMARRJE
PREZANTIMI

Zyra jonë qendrore është e vendosur në qytetin Tianjin i cili është një qytet i bashkive direkt nën Qeverinë Qendrore të Kinës. Qyteti Tianjin ka aeroport dhe port detar, i cili gjithashtu është një qytet i bukur modern. Qendra jonë e prodhimit është e vendosur në qytetin Qianjiang Provinca Hubei. Linjat tona moderne të prodhimit kanë qendrën e përpunimit CNC dhe torno CNC, duke pasur nivel modern të menaxhimit dhe aftësi prodhuese. Qendra e prodhimit zotëron më shumë se 290 staf (13.8% e tyre janë inxhinierë).

Shiko më shumë
rreth nesh

PRODUKTET THEMELORE

Zhvillimi ynë aktual është të ofrojmë një shumëllojshmëri pajisjesh shpimi rrotulluese me copa rul, copa shpimi trikone, copa PDC, shpuese HDD etj.

010203040506070809101112

rast

Tianjin Granda Machinery Technology Co., Ltd. ka kryer kërkime mbi teknologjinë e kërkimit inxhinierik për të ecur drejt tregut të ardhshëm ndërkombëtar.

Dëshironi të kuptoni më shumë
Merrni përditësime dhe oferta nga Tonze