Leave Your Message

TIANJIN GRAND CONSTRUCTION MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD., E ANGAZUAR THELLËSHËM NË MJETET E THËNËSISË SHKEMBILI MË SHUMË SE 20 VJET.

rreth-img
Ne po ofrojmë shërbimin e zgjidhjes së R&D, prodhim preciz, tregti ndërkombëtare dhe mjete shpimi, ndërkohë që tani po rritemi si lider në industrinë globale të mjeteve për thyerjen e gurëve.

Zyra jonë qendrore është e vendosur në qytetin Tianjin i cili është një qytet i bashkive direkt nën Qeverinë Qendrore të Kinës. Qyteti Tianjin ka aeroport dhe port detar, i cili është gjithashtu një qytet i bukur modern. Qendra jonë e prodhimit është e vendosur në qytetin Qianjiang Provinca Hubei. Linjat tona moderne të prodhimit kanë qendrën e përpunimit CNC dhe torno CNC, duke pasur nivel modern të menaxhimit dhe aftësi prodhuese. Qendra e prodhimit zotëron më shumë se 290 staf (13.8% e tyre janë inxhinierë).

Avantazhi ynë

 • Misioni i Kompanisë

  Misioni i Kompanisë

  Ne ofrojmë mjete shpimi me cilësi të lartë dhe me kosto më të mirë të performancës për kompanitë e shpimit për ta bërë prodhimin e tyre më të sigurt dhe efikas.

 • Vizioni i Kompanisë

  Vizioni i Kompanisë

  Qëllimi ynë është të krijojmë furnizuesin më profesional dhe më të menduar të mjeteve të shpimit dhe të fushës së testimit të sipërfaqes së puseve.

 • Të udhëhequr nga shkenca

  Udhëheqës nga shkenca dhe teknologjia për të bërë cilësi si diamante.

CERTIFIKATA JONË

API 6D, API 6A, API16C, ISO9001 (Nëse keni nevojë për certifikatat tona, ju lutemi kontaktoni)

API 16C-20246c4
API 6D-2024b9j
AAA)2024xdw
Licenca e Sigurisë nga Rrezatimi -2025vq1
ISO 9001 (20234xz
Certifikimi i kredisë së korporatës 19 korrik 2024i9b
zhanghsu (8)f23
zhanghsu (7)qh0
zhanghsu (6) 8ym
zhanghsu (5) 78w
zhanghsu (4)zwn
zhanghsu (1) pgm
zhanghsu (3)374
zhanghsu (2)t6t
API 6A-20243ne
010203040506070809101112131415